Akay teknik servis hizmetleri olarak Antalya Veito Yetkili Servisi  hizmetleri vermekteyiz. Veito markanın dünya çapında ürettiği ve dağıtımını gerçekleştirdiği elektrikli ısıtıcıları ve su ısıtıcıları son dönemlerde git gide popülerite kazandı. Hem ev, hem ofis hem de endüstriyel kullanıma uygun ürünler pek çok insanın birinci tercihi oldu. Veito teknik servisi de bu noktada çok aranan hizmetlerden birisi konumuna geldi. Antalya Veito Yetkili Servisi arıyorsanız size ihtiyacınız olan hizmeti verdiğimizi bildirmek isteriz.

Antalya Veito Yetkili Servisi

Ürünlerinde gelişmiş bir teknoloji kullanmayı tercih eden Veito, ürünleri için garanti süresi de sunmaktadır. Garanti süresi içerisindeki ürünlerinizin orijinal parça değişimi dahil tamir hizmetlerini ücretsiz bir şekilde yapmaktayız. Ayrıca diğer hizmetlerimiz de garanti kapsamına girmiyorsanız bile oldukça bütçe dostu fiyatlar ile size yardımcı olmaya hazır. Hemen bizi numaramızdan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen iletişime geçin

Tamamen orijinal yedek parça temini ve değişimi hizmetlerimiz için bizi tercih edin. Ürünlerinizin tamir sürecini güvenilir ellere teslim edin ve sorunsuz bir hizmet almanın mutluluğunu yaşayın. Akay teknik servis hizmetleri olarak sizler için ihtiyacınız olan tamir, bakım, onarım, değişim hizmetlerini hızlı bir şekilde vermekteyiz. Siz hayatınıza ara vermeyin, ürünü bize teslim edin ve sorunu çözüme kavuşturduğumuzda ürününüzü ilk günkü heyecanla kullanmaya devam edin. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin.