Bozuk Awox tv televizyon, ısıtıcı, kettle,  tv kumandası, kahve makinesi gibi pek çok sorununuza çözüm getirmek için buradayız. Antalya Awox Yetkili Servisi hizmetlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Led TV ürünleriyle ön plana çıkmayı başaran marka Awox, zaman içinde onarım isteyen cihazları için garanti süresi sunmaktadır. Garanti süresi kapsamına giren ürünlerinizin tamirini ücretsiz bir şekilde tamamlamaktayız. Sizler için güler yüzlü hizmet anlayışımız ile sağlıklı bir tamir süreci gerçekleştirmekteyiz. Ürünün %100 orijinal  kendi yedek parçalarını kullanmaktayız. Böylece sorunsuz ve sağlam bir tamir hizmeti yürütmekteyiz.

Antalya Awox Yetkili Servisi

Can Holding kuruluşu olan Awox son dönemde de popülaritesi git gide artan markalardan birisi.  Dünya çapında 6 adet üretim tesisine sahip olan markanın orijinal parçalarını temin etmek bazı durumlarda sıkıntılara yol açabilmektedir. Ancak sizler için hızlı bir şekilde markanın orijinal parçalarını temin edebilmekte olduğumuzu bildirmek isteriz. Bizi tercih ederek doğru seçimi yapmış olacaksınız.

Hemen İletişime Geç

Mutlu müşteri ağımızı genişletmek isteyen bir firmayız. Bu nedenle sizler için en kaliteli hizmeti vermeye özen gösteriyoruz. Siz de Awox Antalya tamirci ve Awox yedek parça temini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizin için sorunsuz bir bakım onarım tamir hizmeti verebiliriz. Böylece cihazlarınızı ilk günkü performansında kullanmaya devam edebileceksiniz. Bizimle hemen iletişime geçin, sizin için çalışmaya bugün başlayalım. Telefon numaramız üzerinden bize ulaşın.