Kumtel ısıtıcı, fırın, ankastre set, fanlı ısıtıcı, set üstü ocak gibi pek çok ürün çeşidi ülkemizde kitlelerin sıklıkla tercih ettiği ev aletleridir. Kumtel marka ürünlerimizle sorun mu yaşıyorsunuz? Antalya Kumtel Yetkili Servisi arayışınızda güvenebileceğiniz bir firma bulamıyor musunuz? O halde artık arayışınızı durdurun. Çünkü %100 orijinal parçaları hızlı bir şekilde temin edebilen Akay teknik servis Hizmetleri, sizler için  kaliteli hizmet vermeye hazır. Bizi hemen internet sayfamızdaki numaramızdan arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız.

Antalya Kumtel Yetkili Servisi

Antalya bölgesinde oturuyor ve hızlı bir şekilde hizmet arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ayrıca size hizmet verecek bir Kumtel tamircisi arıyorsanız servisimize danışabilirsiniz. Tamamen orijinal ürün parçalarını sizin için temin etmekteyiz. Sizler için nitelikli ustalarımız ile alanında uzman teknik hizmet vermekteyiz. Siz de üstün kaliteli hizmet anlayışı ile hemen tanışmak için bizimle iletişime geçmeyi tercih edebilirsiniz.

Hemen iletişime geç

Antalya içerisinde hizmet vermekte olan Akay Teknik Servis Hizmetleri olarak mutlu müşteri anlayışını benimsedik. Ayrıca bu anlayışı yaşatmaya yönelik çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu nedenle sizler için hızlı ve etkili bir şekilde tüm tamir, onarım, bakım, yedek parça değişimi gibi hizmetlerimizi yürütmekteyiz. İnternet sayfamızda yer alan telefon numaramızdan bizi hemen arayarak iletişime geçebilirsiniz. Akay Teknik Servis orijinal yedek parça temini ve tamir işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamaktan mutluluk duyacağız.